Additional information
| Weight | 89 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 47 × 36 × 29 in |
| Finish | No 4 Finish |
| Collection | Dependabilt |
| Country of Origin | China |
| UPC | 94902733074 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |
Original price was: $2,005.00.$1,403.50Current price is: $1,403.50.
Available colors/finishes: No 4 Finish
| Weight | 89 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 47 × 36 × 29 in |
| Finish | No 4 Finish |
| Collection | Dependabilt |
| Country of Origin | China |
| UPC | 94902733074 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |