Additional information
| Weight | 31.16 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23.31 × 9.81 × 44.19 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone® Classic |
| Country of Origin | US |
| UPC | 94902159126 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangle |
| Mounting | Drop-in, Sink Kits |
Original price was: $3,042.00.$2,129.40Current price is: $2,129.40.
Available colors/finishes: Lustrous Satin
| Weight | 31.16 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23.31 × 9.81 × 44.19 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone® Classic |
| Country of Origin | US |
| UPC | 94902159126 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangle |
| Mounting | Drop-in, Sink Kits |