Additional information
| Weight | 9 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24.3 × 7.81 × 20.19 in |
| Finish | Satin |
| Collection | Dayton |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902008417 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Square |
Original price was: $236.00.$165.20Current price is: $165.20.
Available colors/finishes: Satin
| Weight | 9 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24.3 × 7.81 × 20.19 in |
| Finish | Satin |
| Collection | Dayton |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902008417 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Square |