Additional information
| Weight | 13 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26.28 × 24.22 × 10.51 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Asana® |
| Country of Origin | US |
| UPC | 94902351209 |
| Brand | Elkay |
| Mounting | Undermount |
Original price was: $779.00.$545.30Current price is: $545.30.
Available colors/finishes: Lustrous Satin
| Weight | 13 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26.28 × 24.22 × 10.51 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Asana® |
| Country of Origin | US |
| UPC | 94902351209 |
| Brand | Elkay |
| Mounting | Undermount |