Additional information
| Weight | 54.21 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35.88 × 20.25 × 11.22 in |
| Finish | Polished Satin |
| Collection | Crosstown® |
| Country of Origin | CN |
| UPC | 94902140803 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangle |
| Mounting | Farmhouse |
Original price was: $1,887.00.$1,320.90Current price is: $1,320.90.
Available colors/finishes: Polished Satin
| Weight | 54.21 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35.88 × 20.25 × 11.22 in |
| Finish | Polished Satin |
| Collection | Crosstown® |
| Country of Origin | CN |
| UPC | 94902140803 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangle |
| Mounting | Farmhouse |