Additional information
| Weight | 14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23.31 × 12.06 × 31.44 in |
| Finish | Radiant Satin |
| Collection | Dayton |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902019468 |
| Brand | Elkay |
| Shape | D-Shape |
Original price was: $564.00.$394.80Current price is: $394.80.
Available colors/finishes: Radiant Satin
| Weight | 14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23.31 × 12.06 × 31.44 in |
| Finish | Radiant Satin |
| Collection | Dayton |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902019468 |
| Brand | Elkay |
| Shape | D-Shape |