Additional information
| Weight | 126 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 36 × 29 in |
| Finish | No 4 Finish |
| Collection | Dependabilt™ |
| Country of Origin | CN |
| UPC | 94902731087 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |
| Mounting | Scullery |
Original price was: $2,965.00.$2,075.50Current price is: $2,075.50.
Available colors/finishes: No 4 Finish
| Weight | 126 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 36 × 29 in |
| Finish | No 4 Finish |
| Collection | Dependabilt™ |
| Country of Origin | CN |
| UPC | 94902731087 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |
| Mounting | Scullery |