Additional information
| Weight | 9.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.31 × 7.81 × 25.94 in |
| Finish | Brushed Satin |
| Collection | Celebrity |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902043791 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |
Original price was: $1,010.00.$707.00Current price is: $707.00.
Available colors/finishes: Brushed Satin
| Weight | 9.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.31 × 7.81 × 25.94 in |
| Finish | Brushed Satin |
| Collection | Celebrity |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902043791 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |