Additional information
| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23.31 × 9.81 × 31.19 in |
| Finish | Lustertone |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902317335 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |
| Mounting | Top Mount |
Original price was: $1,263.00.$884.10Current price is: $884.10.
Available colors/finishes: Lustertone
| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23.31 × 9.81 × 31.19 in |
| Finish | Lustertone |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902317335 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |
| Mounting | Top Mount |