Additional information
| Weight | 19 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30.66 × 26.28 × 10.51 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902038711 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |
Original price was: $1,230.00.$861.00Current price is: $861.00.
Available colors/finishes: Lustrous Satin
| Weight | 19 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30.66 × 26.28 × 10.51 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902038711 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |