Additional information
| Weight | 8.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16.31 × 9.19 × 21.44 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902171944 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Square |
Original price was: $1,052.00.$736.40Current price is: $736.40.
Available colors/finishes: Lustrous Satin
| Weight | 8.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16.31 × 9.19 × 21.44 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902171944 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Square |