Additional information
| Weight | 152 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 70 × 36 × 29 in |
| Finish | No 4 Finish |
| Collection | Dependabilt |
| Country of Origin | China |
| UPC | 94902731537 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |
Original price was: $3,296.00.$2,307.20Current price is: $2,307.20.
Available colors/finishes: No 4 Finish
| Weight | 152 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 70 × 36 × 29 in |
| Finish | No 4 Finish |
| Collection | Dependabilt |
| Country of Origin | China |
| UPC | 94902731537 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |