Additional information
| Weight | 119 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 58.5 × 24 × 43.75 in |
| Finish | No 4 Finish |
| Collection | Dependabilt |
| Country of Origin | China |
| UPC | 94902734149 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |
Original price was: $2,617.00.$1,831.90Current price is: $1,831.90.
Available colors/finishes: No 4 Finish
| Weight | 119 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 58.5 × 24 × 43.75 in |
| Finish | No 4 Finish |
| Collection | Dependabilt |
| Country of Origin | China |
| UPC | 94902734149 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |