Additional information
| Weight | 13 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.81 × 9.31 × 27.94 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902447179 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |
Original price was: $918.00.$642.60Current price is: $642.60.
Available colors/finishes: Lustrous Satin
| Weight | 13 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.81 × 9.31 × 27.94 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902447179 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |