Additional information
| Weight | 23.25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.31 × 9.31 × 30.94 in |
| Finish | Brushed Satin |
| Collection | Celebrity® |
| Country of Origin | US |
| UPC | 94902229003 |
| Brand | Elkay |
| Mounting | Drop-in, Sink Kits |
Original price was: $2,391.00.$1,673.70Current price is: $1,673.70.
Available colors/finishes: Brushed Satin
| Weight | 23.25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.31 × 9.31 × 30.94 in |
| Finish | Brushed Satin |
| Collection | Celebrity® |
| Country of Origin | US |
| UPC | 94902229003 |
| Brand | Elkay |
| Mounting | Drop-in, Sink Kits |