Additional information
| Weight | 28 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 48.66 × 26.28 × 10.51 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902031316 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |
Original price was: $4,149.00.$2,904.30Current price is: $2,904.30.
Available colors/finishes: Lustrous Satin
| Weight | 28 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 48.66 × 26.28 × 10.51 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902031316 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |