Additional information
| Weight | 36.26 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 44.85 × 26.28 × 15.76 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone® Classic |
| Country of Origin | US |
| UPC | 94902158945 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangle |
| Mounting | Drop-in, Sink Kits |
Original price was: $4,229.00.$2,960.30Current price is: $2,960.30.
Available colors/finishes: Lustrous Satin
| Weight | 36.26 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 44.85 × 26.28 × 15.76 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone® Classic |
| Country of Origin | US |
| UPC | 94902158945 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangle |
| Mounting | Drop-in, Sink Kits |