Additional information
| Weight | 16.25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23.31 × 9.81 × 38.94 in |
| Finish | Brushed Satin |
| Collection | Celebrity |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902044149 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |
Original price was: $1,111.00.$777.70Current price is: $777.70.
Available colors/finishes: Brushed Satin
| Weight | 16.25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23.31 × 9.81 × 38.94 in |
| Finish | Brushed Satin |
| Collection | Celebrity |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902044149 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |