Additional information
| Weight | 21 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 48.66 × 26.28 × 10.51 in |
| Finish | Brushed Satin |
| Collection | Celebrity |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902044958 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |
Original price was: $1,594.00.$1,115.80Current price is: $1,115.80.
Available colors/finishes: Brushed Satin
| Weight | 21 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 48.66 × 26.28 × 10.51 in |
| Finish | Brushed Satin |
| Collection | Celebrity |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902044958 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |