Additional information
| Weight | 21 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.72 × 26.28 × 10.51 in |
| Finish | Lustertone |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902038285 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |
Original price was: $2,015.00.$1,410.50Current price is: $1,410.50.
Available colors/finishes: Lustertone
| Weight | 21 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.72 × 26.28 × 10.51 in |
| Finish | Lustertone |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902038285 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |