Additional information
| Weight | 7.6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23.53 × 19.78 × 8.51 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone® Classic |
| Country of Origin | US |
| UPC | 94902228662 |
| Brand | Elkay |
| Mounting | Undermount |
Original price was: $678.00.$474.60Current price is: $474.60.
Available colors/finishes: Lustrous Satin
| Weight | 7.6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23.53 × 19.78 × 8.51 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone® Classic |
| Country of Origin | US |
| UPC | 94902228662 |
| Brand | Elkay |
| Mounting | Undermount |