Additional information
| Weight | 6.25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23.31 × 19.56 × 9.06 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Asana |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902247250 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Round |
Original price was: $585.00.$409.50Current price is: $409.50.
Available colors/finishes: Lustrous Satin
| Weight | 6.25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23.31 × 19.56 × 9.06 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Asana |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902247250 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Round |