Additional information
| Weight | 21.25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30.66 × 26.28 × 14.01 in |
| Finish | Lustertone |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902336565 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |
| Mounting | Top Mount |
Original price was: $1,764.00.$1,234.80Current price is: $1,234.80.
Available colors/finishes: Lustertone
| Weight | 21.25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30.66 × 26.28 × 14.01 in |
| Finish | Lustertone |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902336565 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |
| Mounting | Top Mount |