Additional information
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 73.72 × 26.28 × 10.51 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902074962 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |
| Shape | Square |
Original price was: $4,278.00.$2,994.60Current price is: $2,994.60.
Available colors/finishes: Lustrous Satin
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 73.72 × 26.28 × 10.51 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902074962 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |
| Shape | Square |