Additional information
| Weight | 102.61 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32.75 × 21.75 × 10.5 in |
| Finish | Brilliant White |
| Collection | Delancey |
| Country of Origin | China |
| UPC | 7.91556E+11 |
| Brand | American Standard |
| Oversized | Yes |
Original price was: $1,058.00.$740.60Current price is: $740.60.
Available colors/finishes: Brilliant White
| Weight | 102.61 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 32.75 × 21.75 × 10.5 in |
| Finish | Brilliant White |
| Collection | Delancey |
| Country of Origin | China |
| UPC | 7.91556E+11 |
| Brand | American Standard |
| Oversized | Yes |