Additional information
| Weight | 14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26.28 × 24.22 × 12.51 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902324289 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Square |
Original price was: $1,348.00.$943.60Current price is: $943.60.
Available colors/finishes: Lustrous Satin
| Weight | 14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26.28 × 24.22 × 12.51 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902324289 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Square |