Additional information
| Weight | 4.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35.5 × 24.25 × 42.5 in |
| Finish | Satin |
| Collection | Dayton |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902450650 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |
Original price was: $170.00.$119.00Current price is: $119.00.
Available colors/finishes: Satin
| Weight | 4.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35.5 × 24.25 × 42.5 in |
| Finish | Satin |
| Collection | Dayton |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902450650 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |