Additional information
| Weight | 13 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.81 × 7.81 × 27.94 in |
| Finish | Lustertone |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902231921 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |
Original price was: $1,173.00.$821.10Current price is: $821.10.
Available colors/finishes: Lustertone
| Weight | 13 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.81 × 7.81 × 27.94 in |
| Finish | Lustertone |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902231921 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |