Additional information
| Weight | 29.25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 48.66 × 26.28 × 10.51 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902027500 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |
Original price was: $2,502.00.$1,751.40Current price is: $1,751.40.
Available colors/finishes: Lustrous Satin
| Weight | 29.25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 48.66 × 26.28 × 10.51 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902027500 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |