Additional information
| Weight | 7.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16.31 × 9.19 × 21.44 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902337920 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |
Original price was: $646.00.$452.20Current price is: $452.20.
Available colors/finishes: Lustrous Satin
| Weight | 7.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16.31 × 9.19 × 21.44 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902337920 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |