Additional information
| Weight | 6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16.31 × 9.19 × 19.19 in |
| Finish | Radiant Satin |
| Collection | Dayton |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902404608 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |
Original price was: $281.00.$196.70Current price is: $196.70.
Available colors/finishes: Radiant Satin
| Weight | 6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16.31 × 9.19 × 19.19 in |
| Finish | Radiant Satin |
| Collection | Dayton |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902404608 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |