Additional information
| Weight | 60 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 53.66 × 26.28 × 12.51 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902072791 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |
| Shape | Square |
Original price was: $4,181.00.$2,926.70Current price is: $2,926.70.
Available colors/finishes: Lustrous Satin
| Weight | 60 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 53.66 × 26.28 × 12.51 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902072791 |
| Brand | Elkay |
| Oversized | Yes |
| Shape | Square |