Additional information
| Weight | 38 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38.58 × 25.2 × 10.83 in |
| Finish | Polished Satin |
| Collection | Crosstown |
| Country of Origin | China |
| UPC | 94902109947 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |
Original price was: $1,000.00.$700.00Current price is: $700.00.
Available colors/finishes: Polished Satin
| Weight | 38 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38.58 × 25.2 × 10.83 in |
| Finish | Polished Satin |
| Collection | Crosstown |
| Country of Origin | China |
| UPC | 94902109947 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |