Additional information
| Weight | 9.75 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.81 × 9.69 × 21.19 in |
| Finish | Lustertone |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902340241 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |
| Mounting | Top Mount |
Original price was: $1,073.00.$751.10Current price is: $751.10.
Available colors/finishes: Lustertone
| Weight | 9.75 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.81 × 9.69 × 21.19 in |
| Finish | Lustertone |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902340241 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |
| Mounting | Top Mount |