Additional information
| Weight | 23.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.72 × 26.28 × 10.51 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902074894 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Square |
Original price was: $2,291.00.$1,603.70Current price is: $1,603.70.
Available colors/finishes: Lustrous Satin
| Weight | 23.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.72 × 26.28 × 10.51 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902074894 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Square |