Additional information
| Weight | 14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.81 × 9.69 × 21.19 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902038384 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Square |
Original price was: $1,073.00.$751.10Current price is: $751.10.
Available colors/finishes: Lustrous Satin
| Weight | 14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.81 × 9.69 × 21.19 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902038384 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Square |