Additional information
| Weight | 8.3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17.31 × 8.81 × 22.94 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902174655 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |
Original price was: $1,142.00.$799.40Current price is: $799.40.
Available colors/finishes: Lustrous Satin
| Weight | 8.3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17.31 × 8.81 × 22.94 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Lustertone Classic |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 94902174655 |
| Brand | Elkay |
| Shape | Rectangular |