Additional information
| Weight | 8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23.31 × 19.56 × 9.06 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Asana® |
| Country of Origin | US |
| UPC | 94902010892 |
| Brand | Elkay |
| Mounting | Undermount |
Original price was: $1,220.00.$854.00Current price is: $854.00.
Available colors/finishes: Lustrous Satin
| Weight | 8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23.31 × 19.56 × 9.06 in |
| Finish | Lustrous Satin |
| Collection | Asana® |
| Country of Origin | US |
| UPC | 94902010892 |
| Brand | Elkay |
| Mounting | Undermount |